top of page

Veleúspěšný víkend pro naše týmyNaše týmy mají za sebou mimořádně úspěšný domácí víkend. V obou ligových zápasech, se Starou Vsí nad Ondřejnicí i s týmem SSK Vítkovice, tak v důležitých mládežnických zápasech, jsme zvítězili a nedopřáli soupeřům jediný domácí bod. Mimo našich výkonů určitě můžeme poděkovat i našim fanouškům, kterých přišlo poměrně velké množství. Děkujeme! ♥️


TJ Stará Ves n/Ondřejnicí je momentálně poslední v tabulce, hned nad ním se drží náš tým. Už od začátku jsme tedy věděli, že tyto body musí zůstat doma. Do zápasu nastoupila klasická základní sestava a už od začátku nastolila slušné tempo. Velkou komplikací však bylo velmi kluzké hřiště, pozůstatek z pátečního silného deště. Zejména na jedné z polovin, kde začínal náš útok, se velmi často padalo a ztrácely přihrávky. Obrana s brankářem po počátečních nešťastných gólech však útok velmi dobře svým výkonem podržela a útok nás dostal do dvoubrankového vedení. Nic na tom nezměnil ani druhý poločas a v něm dva neproměněné pokutové hody, kdy brankáři Tomalovi pomohla branková konstrukce. Dvoubrankový náskok jsme tak do konce zápasu dokázali udržet.

Výsledek: 17:15 (10:8)

Střelci: Krpálek 11, Suchý 4, Šlejtr 2


Ve druhém zápase proti nám nastoupil zkušený tým z Vítkovic, který má zkušenosti i s první ligou. V tabulce si však drží 9. místo, hned nad námi. I tady tak byla šance, že si dokážeme body získat pro sebe.

V tomto zápase opět zazářila obrana s oběma brankáři, všichni v obranné třetině hřiště předváděli skvělý výkon. Dokázali obstát i v momentě, kdy jeden z obránců uviděl od rozhodčího červenou kartu za zásah do obličeje. Během zápasu ale padly tři další žluté karty, z toho dvě pro náš tým. Útok však také dobře sekundoval, kdy dokázal proměňovat šance zejména z trestných hodů. Opět s podporou značného počtu diváků jsme dokázali zvítězit i v tomto zápase, a to s náskokem čtyř gólů. Oplatili jsme tak Vítkovicím porážku z minulé části sezóny.

Výsledek: 20:16 (13:9)

Střelci: Krpálek 8, Šlejtr 7, Suchý 4, Hečko 1


Tento víkend byl úspěšný i pro naše neligové a mládežnické týmy:

  • Ženám se podařilo v krásném a napínavém zápase porazit tým Drakenu Brno 18:16 (9:7).

  • Starší žákyně porazily tým Olbramovic 18:11 (6:4).

  • A dorostenci porazily silný tým Drakenu Brno 17:12 (10:7) a potvrdili tak narůstající formu.

Comments


bottom of page